Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios kan du enkelt nå Tucuns-stranden, som ligger cirka 7 km bort.
Ungefär 15 minuters bilfärd från den här villan hittar du Geriba-stranden, medan Porto da Barra Búzios ligger ungefär 20 minuters bilfärd bort.
Boendet vetter mot trädgården. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch.
Köksfaciliteterna i Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios inkluderar kylskåp och ugn, och det finns också matplats. Gästerna kan också nå denna villa med bil från Buzios flygplats på 10 minuter.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios till Buzios flygplats?
Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios ligger inom 10 minuters bilresa från Buzios flygplats. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Casa A 3 Minutos Da Praia Em Buzios.